WGS 12: Kompendium produktywności cz. 1

SOCIAL MEDIA

Czy w Twoich rozmowach temat „produktywności” pojawia się tak często jak w moich? Pytania, które dostaję zwykle brzmią podobnie i co ciekawe, padają z ust osób, które nazwałbym pracowitymi, ogarniętymi i dobrze zorganizowanymi. Co więcej, powiedziałbym, że osoby te garściami mogłyby rzucać nazwami fantastycznych technik motywacyjnych i podnoszących efektywność. A tymczasem okazuje się, że jednak nie wszystko jest takie oczywiste. Ponieważ brak czasu jest zawsze na czasie, podsumowałem potężne know-how w jednym cyklu i odpowiadam m.in. na pytanie jak możesz efektywnie realizować swoje zadania i robić ich więcej, nie mając wcale więcej czasu.

Zachęcam Cię do komentarzy! Jeśli nie chce Ci się nic pisać, to napisz proszę, co byś napisał/napisała, gdyby Ci się chciało.

Post czytano: 548 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − cztery =


Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /home/users/vrizz/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 6031