Zasady

MOJE DZIAŁANIE

1. ARTYKUŁY
Zawarte na stronie „ANARUK – Intelektualny rozwój osobisty” artykuły i materiały zawsze zgadzają się z moją opinią. Każdy artykuł pisany jest w sposób maksymalnie rzetelny i staranny i opierający się albo o wiedzę zweryfikowaną poprzez źródła naukowe lub moje osobiste doświadczenia. Bloguję odpowiedzialnie.

2. LINKI, PRODUKTY, KSIĄŻKI…
Polecam tylko te rzeczy, w które sam wierzę, z których sam korzystam i/lub które sam sprawdziłem. NIGDY nie polecam źródeł zewnętrznych (produktów, usług, firm, działań itp.), kiedy mam do nich wątpliwości lub kiedy istniałoby ryzyko, że mogłyby zaszkodzić Tobie. Uważam, że blogowanie jest działalnością długodystansową i opiera się przede wszystkim na relacji bloger-czytelnik zbudowanej na Pełnym Zaufaniu. Nie może być mowy o pełnym zaufaniu, jeśli polecałbym produkty/usługi „dla kasy”. Chcę być skuteczny i pomagać w rozwiązaniu Twoich problemów.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Link do oficjalnego regulaminu – POLITYKA PRYWATNOŚCI


Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /home/users/vrizz/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 6031