Start podcastu w Kontestacji! Wielka przebudowa!

SOCIAL MEDIA

Ufff, zaczyna być widać koniec przebudowy! Przed długi czas pozornie nic się nie działo, a za kulisami aż wrzało. Witam słuchaczy Kontestacji! W czasie prac nad designem, za które jeszcze raz dziękuję Filipowi, ruszyła moja audycja W głąb siebie w internetowym radio Kontestacja! Dostępne są już 3 odcinki:

  1. Czego nie wiesz o dotrzymywaniu postanowień? – TUTAJ
  2. Czego pragną ludzie? – TUTAJ
  3. Podróż w dal, by odnaleźć siebie – TUTAJ

Przygotowuję też odpowiednią sekcję PODCAST na blogu. Planuję dodatkowo nowy dział dotyczący podróży. Podróże to „rozwój na sterydach” (więcej w audycji 3), więc doskonale połączy się to z tematyką rozwojową i przyniesie dużo obserwacji na nowe artykuły. W czwartek lecę do Izraela, a na początku lipca do Turcji, więc już niebawem uderzy powiew świeżości.

Po wielu iteracjach poprawek, blog powinien być już w pełni sprawny i funkcjonalny. Jeśli tak nie jest – proszę daj mi znać! Wymieniłem większość zdjęć przy wpisach na profesjonalne, powinna być już też poprawna obsługa z urządzeń mobilnych. Jak tylko uda mi się załatwić pewną rzecz, wymienię też główny banner – obecny to tylko taki tzw. placeholder.

Pojawiło się również kilka ciekawych ofert współpracy. Jeśli masz swoją, to śmiało pisz – zaczyna się i tak od luźnej rozmowy. ;)

Post czytano: 98 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewięć − 1 =