Nowa recenzja i więcej książek

SOCIAL MEDIA

 

Recenzja

Po niedawno skończonej lekturze 5 języków miłości po prostu nie mogłem nie napisać recenzji tej książki. Fantastycznie prowadzi ona przez tajniki sukcesu związków, które przetrwały wiele, a nadal płonie w nich wielki ogień. Metodą okazuje się być znajomość sposobów, w jakie napełnia się zbiornik na miłość partnera. Jest ich 5, nazywane są językami miłości, a chodzi po prostu o przekazywanie miłości w taki sposób, by była ona zrozumiała dla partnera. Nadaje się nie tylko dla związków, ale też dla singli, a co lepsze, działa dla każdego człowieka: w pracy, w szkole, w domu itp.

Recenzja 5 języków miłości

15-para

 

Program partnerski

Dodatkowo, przystąpiłem do Programu Partnerskiego fajnej księgarni internetowej Tolle.pl. Dla Ciebie nie przynosi to żadnych zmian, poza bannerem z boku, w którym wybrałem rozwojowe pozycje, które warto przeczytać. W najbliższym czasie będą się pojawiać recenzje kolejnych książek, które są tam wyświetlane.

Przy okazji zapraszam też na mojego fanpage’a facebookowego anaruk.pl, gdzie wrzucam coraz częściej myśli i cytaty, które warto znać.

Zobacz więcej na:
button

Post czytano: 209 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście + dwanaście =