Co czytać…? Rusza nowy dział!

SOCIAL MEDIA

Pisałem, że od jakiegoś czasu pracuję nad nowymi projektami. Jeden z nich jest już na tyle gotowy, że mogę Ci go pokazać – to dział z mikrorecenzjami książek!

Książek rozwojowych powstaje bardzo dużo. Ciężko odnaleźć perełki w takim gąszczu literatury. A przecież czytanie to ważna rzecz! Nie płacisz tylko za papier, ale za wgląd w umysł autora: w jego myśli, doświadczenia, wnioski. Mogą one być zagregowane z setek lektur, rozmów, mentorów, jego osobistych doświadczeń lub ludzi wokół niego. Dlatego nie tyle warto czytać, co trzeba czytać!

 

1) W jakim celu jest nowy dział?

– Jeżeli chcesz się rozwijać i wejść od razu na dobre tory, masz na talerzu podane, które książki warto przeczytać.

2) Dlaczego mikrorecenzje, a nie recenzje?

– Bo zamiast czytać książkę, czytasz recenzję – a na to szkoda czasu! Mikrorecenzja to zbiór najważniejszych informacji, dzięki którym od razu wiesz, czy chcesz przeczytać, czy nie.

3) Czemu są teraz tylko 3 pozycje?

– Bo kolejne mikrorecenzje będą odkrywane sukcesywnie. W tej chwili przygotowanych jest 12 książek w następujących kategoriach: finanse, zdrowie oraz organizacja. Z czasem dojdą kolejne.

 

Czekam na Twoje uwagi oraz sugestie – zarówno dotyczące strony, jak i książek, które powinny być zrecenzowane. Daj znać!

NOWY DZIAŁ: KSIĄŻKI

Post czytano: 280 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

2 komentarze

 1. MaKaO pisze:

  Hej, 3 pierwsze pozycje, które opisałeś również uznałbym za topowe na swojej liście =] Dobra robota. Też planuję u siebie zrobić taki dział :) bo w PL trzeba promować czytelnictwo – to będzie niezły lewar dla naszego społeczeństwa i całego kraju.

  PS. Prawdę mówiąc u T. Harv Ekera mi trochę przeszkadzały te wstawki: „połóż rękę na czole i powiedz „mam umysł milionera” :)

  To mi się z sektą kojarzyło :D

  • Arek Naruk pisze:

   „promować czytelnictwo – to będzie niezły lewar dla naszego społeczeństwa” – fajne określenie, podoba mi się ta myśl! :D

   No, wstawki były, jakie były… :P

   P.S. Niedługo kolejne recenzje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + sześć =


Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /home/users/vrizz/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 6031