Książki z checklisty intelektualisty

SOCIAL MEDIA

Zastanawiasz się co czytać? Chcę Ci to ułatwić! Postanowiłem zebrać listę najważniejszych rozwojowych książek w jednym miejscu. Zrobiłem z niej checklistę, w której – zgodnie z nazwą – możesz odznaczać przerobione już pozycje. Podzieliłem je na 3 ważne kategorie: relacje, finanse i zdrowie.

Zachęcam do przeczytania wszystkich 9 pozycji, bo wiem, że z kilkuset przeczytanych książek, te najbardziej wpłynęły na moje życie i przyniosły mi najwięcej efektów.

Dla Twojej wygody przygotowałem także wersję oszczędną w kolorach, żeby łatwiej było wydrukować, jeśli będziesz mieć taką wolę. Co by nie było, MIŁEJ LEKTURY!

Daj znać w komentarzach co myślisz o tej liście. Czego wg Ciebie brakuje? Co sam/sama polecasz?

 

Wersja kolorowa:


 

Wersja przyjazna dla drukarki (do druku):

Checklista do pobrania [PDF]

 

Post czytano: 526 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

2 komentarze

  1. Tomek pisze:

    #FinNinja Finansowy Ninja Michała Szafrańskiego. Taka trochę encyklopedia z zakresu finansów domowych i ogólnego ogarnięcia życiowo-finansowego. Nie jest to może pozycja 'otwierająca klepki w mózgu’, ale daje solidne podstawy.

  2. slawulko pisze:

    Z biznesu – Richard Branson Like A Virgin – Czego nie nauczą cię w szkole biznesu. Ciekawe podejście do prowadzenia firmy. Jak zacząć? Czym się kierować? Prosty i zrozumiały język.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × dwa =


Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /home/users/vrizz/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 6031