Gościnne audycje

SOCIAL MEDIA

Czemu robić dużo, skoro można jeszcze więcej? Tworzenie to proces dający mnóstwo frajdy i spełnienia – przynajmniej wtedy, kiedy dzieli się wartościowymi rzeczami. Jeszcze więcej frajdy daje to, kiedy inni to zauważają i chcą umożliwić dawać więcej – RAZEM! Dlatego nie mogłem odmówić i z radością przyjąłem zaproszenia do innych audycji, za które dziękuję, a które chciałbym przybliżyć.

Irek Osiński zaprosił mnie na nagrania do dwóch swoich programów: Rozmowy KontRRolowane oraz Dilerzy Biznesu. W RK rozmawiamy na temat produktywności od strony organizacji komputera, plików, pulpitu itp. oraz ich niedocenianego wpływu na wizerunek przedsiębiorcy.

Organizacja pracy, to temat poruszany już przeze mnie w podcaście W głąb siebie w cyklu pt. Kompendium Produktywności – odcinek 12 i odcinek 13 (otworzy się w nowym oknie).

W DB rozmawiamy o sensie podróży i ich wpływie na rozwój biznesu. Jacek Walkiewicz mówi, że podróże kształcą, ale tylko wykształconych ludzi. Co sądzimy o tym poglądzie? O tym już niebawem w nadchodzących odcinkach – dam znać na Facebooku lub jeśli podasz maila.

Z Andrzejem Burzyńskim przeprowadzam natomiast wywiad, w którym zdradza on kulisy życia szkoleniowca – włącznie z zarobkami, niespodziewanymi historiami i całą kuchnią tej ścieżki kariery. Rozmawiało nam się tak dobrze i padło tak dużo informacji, że musieliśmy podzielić ten materiał i audycja ukaże się aż w dwóch częściach! O niej również dam Ci znać na Facebooku lub jeśli podasz maila.

Post czytano: 172 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =


Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /home/users/vrizz/public_html/blog/wp-includes/functions.php on line 6031