Obrazki

0

6 metod budowania udanego związku

W związku się nie jest, związek się wspólnie buduje. Niestety wielu ludzi nie przekuwa tej prawdy na rzeczywistość przez brak wiedzy lub chęci. A jak to zrobić? Na przykład stosując poniższe 6 technik, które są świetnym sposobem świadomego budowania relacji. Dzięki temu Twój związek będzie stale regenerowany i świeży. (…)

0

The most important rule of presentations (ENG)

Tym razem wyjątkowo wpis po angielsku. :) Mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problem.

Big events are held everywhere: you probably get invitations in social media, see friends joining workshops and notice Facebook group posts promoting new offers. Public speakers try to share various ideas, provide knowledge or inspire you. However, many of them fail at this wasting the audience’s time and leaving it where it was. What mistake do they make? (…)

Okradają nas!

Codziennie mierzymy się ze złodziejami, którzy okradają każdego z nas. A oni robią to na nasze własne życzenie. Mowa o złodziejach czasu, przez których mówimy, że go nie mamy i chcielibyśmy mieć więcej. Niestety, nie można mieć więcej czasu. Można mieć za to większą produktywność, czyli robić więcej w tym samym czasie. Jak?

0

WGS 11: Sekret wolności nikotynowej

Nie rzucisz palenia, jeśli nie wiesz jak. Jeśli rzucałeś i nie wyszło, to znaczy, że czegoś nie wiedziałeś. Nadrób to w jedenastym odcinku W głąb siebie, w którym podsumowuję swoje doświadczenie jako palacza (13 lat) oraz coachingi, które „mimowolnie” dawałem przez ostatnie lata. Uwolniły one wiele osób i jak na razie mają 100% skuteczność, a więc mówię z perspektywy praktyka, a nie zjadacza książek. (…)

5

Kołczing srołczing

W ostatnich latach trwa boom na coaching, czyli nowy sposób robienia ludzi w konia. Kolejne cwaniaki bez zawodu robią ludziom wodę z mózgu sprawiając, że zagubione sierotki, myśląc, że zaczną latać, skaczą w przepaść… i rozpaćkują się o skały. A ci dranie liczą sobie setki lub nawet tysiące złotych za sesję i zacierają rączki na następne. Jeśli też uważasz, że tak jest, to… uwierzyłeś w stek bzdur i nie wiesz o czym mówisz! (…)