Kreogeneracja 2015 i ogłoszenia

Kreogeneracja
SOCIAL MEDIA

W najbliższą sobotę 20 czerwca 2015 odbywa się III Ogólnopolska Rodzinna Konferencja KREOgeneracja 2015. Wystąpię jako jeden z uczestników panelu dyskusyjnego. Będziemy mówić na temat kreatywności i twórczego myślenia w życiu. Zapowiada się bardzo ciekawie, a konferencja jest bezpłatna. :) Gorąco zapraszam!

Ogrom podróży i aktywności w życiu powoduje, że nie nadążam z ich opisywaniem. To miłe itd., ale blogowaniu nie służy. Wdrażam plan, który pozwoli działać i równolegle opisywać, by nie pojawiały się dziury. Ilość planów przerasta moje możliwości przerobowe…

Kończę nadrabiać właśnie zaległy odcinek audycji W głąb siebie w radio Kontestacja i zaraz po nim będzie bieżący, więc przynajmniej zachowamy ilość odcinków w cyklu. Żeby wiedzieć o nich na czas premiery, możesz zostawić maila na mojej liście newsletterowej, to będziesz wiedzieć pierwszy/a.

Polecam też mój artykuł na temat pokonywania lęku przed podróżami. Jeśli odczuwasz taki, nawet w sposób, który nie powstrzymuje Cię przed wyjeżdżaniem, to proponuję Ci zapoznać się z podejściem, które w nim opisuję i które doskonale przechodzi u mnie wszelkie próby bojowe. O artykule również dam znać przez newsletter.

Tak wielu ludzi goni za szczęściem,  tak naprawdę nie wiedząc czym ono jest. Dlatego na koniec polecam moją ulubioną definicję szczęścia:

Szczęście, to docenianie tego, co się ma.

Post czytano: 146 razy, a dzisiaj 1. By zwiększyć tę liczbę, udostępnij go proszę.
SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedem + piętnaście =